ogłoszenia parafialne

 
  intencje mszalne  
  zapowiedzi przedślubne  
  ochrzczeni  
  zaślubieni   
  zmarli  
informacje ogólne
  sakramenty i pogrzeb  
  dane statystyczne  

 
 

 

 

 

O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

17 NIEDZIELA ZWYKŁA

27 lipca 2014

1. Dziś z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych. Można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na pomoc misjonarzom.

2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek po Mszy Świętej Komunia Święta chorych. W sobotę pół godziny przed Mszą Świętą różaniec w intencji nienarodzonych dzieci. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

3. Odpust ku czci MB Śnieżnej w Grabiu odbędzie się 5 sierpnia (wtorek), suma o godz. 11.00. Zachęcam do spowiedzi i Komunii Świętej.

4. Składka z III niedzieli wyniosła 1.000 zł. Dziękuję za ofiarę na remont plebanii i na utrzymanie cmentarza.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę następujące rodziny:

· Krempna: Biernacka, Anna Bors, Krystyna Szyndak;

·  Kotań: Salomea Śleboda.

6. Witam wszystkich turystów i gości. Życzę wszystkim dobrego odpoczynku w naszych stronach. W okresie wakacyjnym nie zapominajmy o codziennym pacierzu i niedzielnej Mszy Świętej. Zapraszam do odwiedzenia naszej cerkwi.

7. Samorząd Województwa Podkarpackiego zachęca do udziału w programie „Wojewódzka Karta Dużej Rodziny”. Dotyczy on rodzin wielodzietnych, tzn. wychowujących troje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25 lat w przypadku kontynuacji nauki. Program oferuje system ulg i zniżek dla dzieci we wskazanych instytucjach kultury i oświaty. Informacje dla zainteresowanych rodziców (regulamin, formularz wniosku, wykaz podmiotów oferujących ulgi) znajdują się na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie (www.wkdr.pl) oraz pod numerem telefonu: 17 850 83 21.  Szczegóły na ulotkach.

 

 

 
       
     
   

aktualności  |  ogłoszenia  |  historia  |  patronowie  |  grupy  |  okolice  |  ciekawe strony  |  fotogaleria

© Achim 2009